Bahar-1

مراسم استقبال از بهار در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. این مراسم با برنامه های متنوع نظیر نمایشگاه نوروزی با رویکرد کارآفرینی زنان خانه دار در تاریخ 14 تا 18 اسفند در دانشکده شروع شد و روز  چهارشنبه 25 اسفند با نشست بررسی آیین نوروزی و آداب رسوم مردم ایران با ارائه مدیر دفتر ارتباط علمی دانشگده ویژه استادان و کارکنان دانشکده در ظهر روز چهارشنبه 25 اسفند ادامه پیدا کرد.

آقای غلامحسین نوعی به آداب و رسوم نوروزی در مناطق مختلف کشور با ارایه تصاویر زیبا و مختلف از جای جای ایران پرداخت.

در این نشست آقاق دکتر امین یزدی رییس دانشکده هم از تلاش و همکاری همکاران سپاسگزاری و آرزو نمودند نوروز سال 96 توام با شادی و حال خوب برای همکاران در کنار خانواده باشد. سپش آقای دکتر بختیار شعبانی استاد گروه علوم تربیتی دانشکده اشعار نوروزی بزرگان شعر و ادب ایران نظیر حافظ و سعدی را برای حاظران قرائت نمودند. آقای دکتر فتاحی پیشکسوت گروه علم اطلاعات دانشکده هم به سخنرانی کوتاه در زمینه نوروز پرداختند. در پایان این نشست با اهدای هدایایی از صنایع دستی ایران از خدمات همکاران تجلیل شد.

برنامه بعدی مراسم استقبال از بهار  عکس یادگاری در کتابخانه دانشکده بود.

ساعت 12:45 اتفاق ویژه مراسم استقبال از بهار دانشکده با کاشت 40 نهال سرو به احترام و یاد 40 شهید سرو قامت دانشگاه در راه دفاع از وطن در محوطه دانشکده توسط همکاران دانشکده انجام شد.

پایان بخش مراسم استقبال از بهار دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شرکت در ضیافت نهار مدیریت دانشکده در مرکز رفایی شماره 2 دانشگاه بود.

 

Bahar-2

 

Bahar-3

 

Bahar-4

 

Bahar-5

 

Bahar-6

 

Bahar-7

 

Bahar-8