بازدید رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فردوسی از دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

به دعوت هیات رئیسه دانشکده، حجت الاسلام والمسلمین حسینی مطلق و هیات همراه امروز در نماز جماعت دانشکده علوم تربیتی شرکت نموده و سپس به بازدید از مکان های مخلتف دانشکده پرداختند. در این بازدید که هیات رئیسه محترم دانشکده حضور داشتند. توضیحاتی در خصوص ساختمان تازه تاسیس تحصیلات تکمیلی، آزمایشگاه علوم شناختی، و مرکز مشاوره و دیگر اقدامات عمرانی انجام شده ارائه گردید.
ایشان پس از نماز جماعت، در جلسه ای  که با حضور هیات رئیسه محترم دانشکده، جناب اقای دکتر غفاری عضو هیات علمی دانشکده و تنی چند از همکاران برگزار گردید، شرکت نمودند. جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید آغاز و با سخنان ریاست محترم دانشکده ادامه یافت. دکتر کارشکی ضمن بر شمردن سابقه و افتخارات علمی و فرهنگی دانشکده در طی سال های گذشته، به کمبود های سخت افزاری و نرم افزاری دانشکده اشاره نموده و خواستار توجه ویژه دفتر نهاد مقام معظم رهبری به این نیازها شدند.
سپس آقای دکتر بهزادی، معاونت توسعه و پشتیبانی دانشکده به مشکلات مربوط به ساختمان نمازخانه اعم از ساختاری و فیزیکی اشاره نموده و خواستار توجه ویژه به نمازخانه دانشکده در حوزه بازسازی، تعویض فرش ها، تهیه کتب ادعیه و مذهبی، تجهیز نمازخانه به سیستم صوتی جدید، نصب دوربین برای پخش نماز از طریق ویدئو وال دانشکده شدند.
سپس معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده آقای دکتر مشهدی نیز خواستار ارائه طریق برای ادغام دانش و اخلاق در کلاس های درس گردیدند. همچنین جناب آقای دکتر غفاری نیز به مساله تغییرات زیاد امامان جماعت اشاره کردند و خواستار آن شدند که ثبات نسبی در این حوزه انجام شود. آقایان نیازی و بینش نیز به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
در ادامه حضرت حجت الاسلام حسینی مطلق در سخنانی  با اشاره به شکر نعمات الهی و توصیه به ادای دین در قبال این نعمت ها به مشکلات موجود در دانشگاه در حوزه فرهنگی اشاره نموده و در جهت رفع نیازهای مطرح شده قول مساعد دادند که انشالله نسبت به درخواست های بیان شده بویژه در حوزه بازسازی فضای فیزیکی و تجهیز آن اقدام لازم در چند ماه آتی صورت پذیرد.
جلسه با ذکر صلوات حاضرین خاتمه یافت.