دستورالعمل فرآیندهای پژوهشی تحصیلات تکمیلی بصورت مجازی

(ویژه دوره شیوع بیماری کووید19)

      با سلام و آرزوي سلامتي براي تمامي همكاران عزيز و دانشجويان گرامي، به استحضار مي­رساند با توجه به همه گيري بيماري كوويد19   و نيز قوانين و مقررات ابلاغ شده از طرف وزارت متبوع در خصوص صدور مجوز برگزاري جلسات دفاع به صورت مجازي، اطلاعيه زیر جهت انجام فرايندهاي پژوهشي مربوط به رساله و پايان نامه دانشجويان ابلاغ مي­ گردد:

 - كليه جلسه­ ها از جمله تصويب پيشنهاده رساله و پايان نامه، پيش دفاع رساله، دفاع نهايي رساله دكتري، پايان نامه و سمينارهاي شش ماهه دانشجويان دكتري، مي بايست به صورت الكترونيكي و در شرايط خاص (به تشخيص معاون پژوهشي دانشكده) با رعايت كليه ملاحظات ابلاغ شده در دوره شيوع بيماري، به صورت نيمه حضوري برگزار شود (تاكيد معاونت پژوهش و فناوري دانشكده بر انجام جلسات به صورت كاملا مجازي مي باشد(

-برگزاري جلسه دفاع، از طريق نرم افزار مجازي وبينار صورت مي­ گيرد. در وضعيت نيمه حضوري، در هر دانشكده اتاقي مشخص براي برگزاري جلسه پيش بيني مي­ گردد.

 درخواست برگزاري جلسه توسط دانشجو از طريق ايميل به استاد راهنما ارسال مي­گردد (كليه مستندات مي بايست ضميمه ايميل باشد).

  • تصويب پيشنهاده رساله و پايان نامه (فايل پي دي اف پيشنهاده، همانندجويي و ... ).
  • پيش دفاع رساله (فرم مربوطه- فايل پاورپوينت يا فايل پي دي اف).
  • دفاع نهايي رساله دكتري و پايان نامه ارشد (فرم تايپ شده مجوز دفاع- فايل پي دي اف نهايي رساله- فايل همانندجويي- تكميل فرم تايپ شده مربوط به اعتبار سنجي مقالات و اصل مقالات پذيرش يا چاپ شده).
  • سمينارهاي شش ماهه دانشجويان دكتري (فايل پاور يا هر گونه فايل گزارش)

-ايجاد نامه اتوماسيوني توسط استاد راهنما و پيوست كليه مستندات مربوط به درخواست دانشجو و ارسال به مدير گروه.

-بررسي درخواست و مستندات دانشجو توسط مدير گروه و ارسال به معاون پژوهش و فناوري دانشكده (دفاع هاي رساله و پايان نامه).

-بررسي درخواست دفاع رساله و پايان نامه و مستندات و انجام فرايندهاي مربوط در حوزه معاونت پژوهش و فناوري  و معاونت آموزش دانشكده